Nabízíme tyto služby:

Průmyslové betonové podlahy

Podlaha, která má široké uplatnění

Myslíte si, že ve skladech či jiných průmyslových prostorech byste využili podlahy, jako se nacházejí v domácnostech? Zajisté nikoliv, neboť by taková instalace byla velmi drahá a nebyla by vůbec praktická. Naopak, v  průmyslových prostorech se v nynější době používají podlahy betonové. Ty nabízejí opravdu mnoho výhod, mezi které patří jak rychlá výstavba, tak poměrně nízké ceny.

Průmyslové betonové podlahy najdou uplatnění ve skladech a ve všech průmyslových prostorech, kde jsou kladeny naprosto jiné nároky na podlahy než v domácnostech. Jedná se především o vysokou pevnost a možnost umísťovat na tento povrch i těžké pracovní stroje.

V oblasti města Kutná Hora nabízíme své služby již více jak deset let. Specializujeme se na stavební práce všeho druhu, do čehož spadají i průmyslové betonové podlahy. Při realizaci těchto prvků dodržujeme pečlivě pracovní postup, a tak si za kvalitu provedené práce zcela ručíme. Proto jsou výsledky naší práce na velmi vysoké úrovni. Je to i díky tomu, že materiály pro stavbu těchto prvků odebíráme od těch nejlepších výrobců. To nám dovoluje všechny tyto služby celkově kvalitně zpracovávat a vytvářet tak ideální prostředí pro veškeré průmyslové provozy a výroby.

V rámci betonových podlah je možné vybírat hned z několika typů. Rádi Vám doporučíme na základě našich bohatých zkušeností tu nejvhodnější variantu. Při výrobě a následné pokládce bereme v potaz i to, jak se nadále bude podlaha využívat. Pokud hledáte nejenom v okolí Kutné Hory, ale i v celé ČR spolehlivou firmu vyrábějící průmyslové betonové podlahy, stavební firma Grifstav KH je ta nejlepší volba!